Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Elektrikář - autocisterny, Chrudim

Pozice:
Elektrikář - autocisterny
Zaměstnavatel:
Východočeské plynárenské strojírny, a.s.
IČO:
60108819
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
Popis práce:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rosice
NÁPLŇ PRÁCE: elektroinstalace na cisternových vozidlech a plnících zařízeních, opravy elektroinstalace na cisternových vozidlech, provádění kontrol elektroinstalace na cisternových vozidlech, kalibrace měřidel, ostatní elektro práce dle potřeby.
POŽADAVKY: minimálně vyučení v oboru elektrotechnik nebo autoelektrikář, orientace ve výkresové dokumentaci (schématech), znalost NV č. 190/2022 Sb. (bývalá vyhl. 50/1978 Sb.) výhodou, manuální zručnost, ochota učit se, pečlivost, spolehlivost.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: až týden dovolené navíc, příspěvek na obědy, rekreaci, životní pojištění.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Anna Nováková
Telefon:
737 960 637
Počet zobrazení inzerátu:
106×